Дякую вам за те, що приділили час для знайомства з моєї Школою ефективної Google-реклами.

Коли я говорю «ефективна реклама», я маю на увазі рекламу, яка приносить прибуток, яку можна масштабувати і збільшувати свої доходи або доходи клієнтів. Запускати рекламу заради прибутку, а не заради самого процесу.

До 80% рекламних бюджетів зливається даремно

Виною тому незнання тонких нюансів роботи алгоритмів Google. Досить допустити лише кілька помилок при налаштуванні і витрати на рекламу в багато разів перевищать дохід від такої реклами.
Або проігнорувати етап оптимізації рекламних кампаній і отримати величезну кількість нерелевантних показів людям, які навіть не мали наміру щось купувати у нас.

Я навчаю запускати рекламу, яка призводить клієнтів, охочих купити

Illustration

Як все починалося

icon

Ще будучи студентом, я почав перші кроки в онлайн-бізнесі. У пошуках ніші я запускав все нові і нові проекти: виготовлення артефактів з онлайн-ігор під замовлення, приставки для ТВ за передплатою, продаж радянських протигазів в США і Австралії і ще ряд проб, про яких і згадувати не варто. Весь час я запускав сайти, оптимізував і просував їх. Ще в той час Google реклама вразила мене швидкістю отримання результату.

icon

На старших курсах, замінюючи викладача на парі, я зрозумів, що мені подобається викладати, це заряджає мене енергією і надихає. Вибір був зроблений - аспірантура і посада асистента в університеті. Я поставив для себе мету - Стати кращим молодим викладачем в університеті, чого я незабаром досяг, отримавши ряд найвищих премій для вчених.

icon

Працюючи над дисертацією і заглиблюючись в математику і статистику, я все більше помічав, що їхні закони непорушні і працюють як в науці, так і в прикладних сферах - інтернет-маркетингу, контекстній рекламі, SEO. Ось ти вважаєш достовірність експерименту і усвідомлюєш, що так само можна визначати достовірність А / Б тесту оголошень в рекламі. Застосовуючи математичне моделювання, розумієш, що такі ж методи можна застосувати до розрахунку поведінки відвідувачів на сайті.

icon

Це були роки, повні відкриттів, я постійно тестував свої ідеї зі світу науки на рекламі і отримував все більше прибутку. Наприклад, я запускав рекламу для салону краси. Потім повторив для невеликого інтернет-магазину, приватної клініки, СТО. Через 4 роки і близько 18 проектів я зрозумів, що процедура стала системою. Я розробив свою методику запуску та оптимізації реклами, яка заснована на цих ідеях.

icon

Саме достовірне підтвердження методики для себе я отримав в грудні 2017 року, коли на піку хайпа криптовалюти я вступив в партнерство з сервісом хмарного Майнінгу і за 4 дні тільки з реклами в Google привернув їм $ 1,25 млн доходу.

icon

Всі ці роки я не залишав викладання і вів курси «Інтернет-маркетинг» і «Контекстна реклама» в навчальних центрах і за програмою MBA. З кожним разом, стикаючись з різними учнями, я тестував і оптимізував викладання моєї методики. Адже одна справа знати самому, а зовсім інша - навчити іншого.

icon

У 2019 стало зрозуміло, самому робити рекламу круто і результативно для мене стало нормою і стандартом, а для росту і розвитку потрібно мотивація і постійні тренування мозку в різних сферах. Мотивацію я знайшов, коли помітив, як розроблена мною система почала приносити результат учням. А тренувати свої навички на сотнях різних проектів я зміг, допомагаючи своїм учням.

icon

Ось це по-справжньому драйвить! Так я і вирішив розвивати напрямок навчання, щоб якомога більше людей змогли заробляти більше грошей, раціонально працюючи з рекламою.

Моя місія

1

Показати

що Google - це не тільки пошук, а безмежні рекламні можливості

2

Доказати

що реклама може бути ефективною і приносити гідний прибуток

3

Навчити

будь-якого налаштовувати рекламу швидко і якісно, використовуючи мою методику

Факти про Школу

Illustration

500+ людина пройшли навчання в Школі і роблять свою рекламу ефективніше

Illustration

Учні з 12 країн світу (Україна,Білорусь, країни ЄС, Росія)

Illustration

Підприємці з 31 сфери бізнесудовірили нам ефективність реклами

Illustration

Фрілансери і рекламні агентстваприходять, щоб підвищити свої результати

Illustration

Більшість учнів зізнаються, що навітьне здогадувалися про те, наскільки потужний Google Ads та як сильно можна збільшити ефективність реклами, поки не пройшлимої курси

Illustration

Учні, які прийшли на курс вже з досвідом реклами, стверджують, що отримали ряд інсайтів, про які не говорять навіть в тусовці професійних фахівців

Давайте почнемо знайомство з простого кроку:

Підписуйтесь на розсилку "21 заповідь Google-реклами" - інсайти, про які не прийнято писати в статтях і говорити в роликах.